Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w praktyce – pomysły na zajęcia

Produkt cyfrowy – dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej.
Jeżeli nie otrzymasz linku do szkolenia (  standardowo wysyłany jest 1 dzień przed szkoleniem), zgłoś nam przed szkoleniem, pisząc na adres biuro@cos.edu.pl.

Po zaksięgowaniu wpłaty i zebraniu się minimalnej grupy uczestników, dzień przed szkoleniem otrzymasz link z rejestracją na szkolenie (sprawdź folder spam i inne).

87,00 

Availability: Na stanie

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w praktyce – pomysły na zajęcia

Data szkolenia: 10.10.2023 r. g. 17:00, liczba godzin: 1,5  ( godzina dydaktyczna), w tym praca własna z materiałami. Szkolenie odbywa się za pomocą platformy  . Rekomendowane przeglądarki internetowe: Opera, Chrome, Firefox .

Szkolenie na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS  zakończone jest, zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045). przydatnym do awansu zawodowego lub potwierdzenia określonych umiejętności.

Otrzymasz:

  • zaświadczenie w formacie PDF do pobrania i samodzielnego wydruku,
  • dostęp do nagrania na okres 3 m-cy,
  • materiały,
  • możliwość zadawania pytań prowadzącemu, za pomocą czatu.

Dla kogo jest to szkolenie:

  • osób zainteresowanych tematem WWRD
  • pedagogów specjalnych, terapeutów, psychologów, nauczycieli, wychowawców

Program szkolenia:

  • Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka jako jedna z form pomocy małemu dziecku
  • Praktyczne wskazówki i rozwiązania w pracy z dzieckiem z orzeczeniem
  • Wybrane przykłady stosowanych zabaw w pracy z dzieckiem w ramach WWR

Opis szkolenia:

Pierwsze lata życia dziecka są najbardziej znaczące dla jego prawidłowego rozwoju. Mówi o tym nauka opisująca fizjologię dojrzewania centralnego i obwodowego układu nerwowego człowieka. Specjaliści z tej dziedziny wskazują, że równocześnie z rozwojem układu nerwowego dziecka następuje rozwój wszystkich funkcji psychofizycznych.

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka (WWRD) to szereg wielospecjalistycznych oddziaływań terapeutycznych, które mają na celu pobudzenie rozwoju psychoruchowego i społeczno-emocjonalnego od momentu wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole. Prowadząca szkolenie dr Marta Koplejewska zaprezentuje proceduralne, organizacyjne i merytoryczne warunki realizacji WWRD oraz wykaże skuteczność prowadzonych zajęć.

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

  • Pozszerzysz swój warsztat pracy o zabawy sprzyjające stymulacji zmysłowej dziecka, które możesz wykorzystać na zajęciach w ramach WWRD
  • Urozmaicisz prowadzone przez siebie zajęcia i podniesiesz ich skuteczność

Prowadząca:
dr Marta Koplejewska

nauczyciel dyplomowany, oligofrenopedagog, wykładowca akademicki, rzeczoznawca podręczników z fizyki, specjalistka od niekonwencjonalnych metod nauczania, popularyzatorka nauki w Uniwersytetach Dziecięcych.  W 2019 roku obronila tytul doktora w dziedzinie nauk społecznych – dyscyplina: pedagogika. Na co dzień związana jest z Zespołem Placówek Szkolno-Wychowawczo -Rewalidacyjnych w Cieszynie. Pracuje z dziećmi i młodzieżą z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, deficytami rozwojowymi oraz w normie intelektualnej. Była  prodziekan,  w poznańskiej Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Skoczowie.

Wystawiane przez nas zaświadczenie nie nadaje uprawnień do wykonywania zawodu, nie zastępuje dyplomu studiów wyższych lub innych dokumentów wymaganych przepisami prawa do wykonywania zawodu. Potwierdza udział w szkoleniu na żywo / ukończenie szkolenia online oraz uzupełnienie wiedzy i umiejętności. Pracę nad rozwojem własnym uczestnika, co samo w sobie jest wartością i może stanowić przewagę konkurencyjną na rynku pracy.

Shopping Cart
Scroll to Top