12 wskazówek do pracy

Data: 15.11.2021 r.

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

Serdecznie prosimy o wyrażenie opinii o szkoleniu, poprzez wypełnienie ankiety.

SKU: wskazowi-do-pracy-trudnymi-rodzicami Kategoria: Tagi: , Kurs: Wskazówki do pracy z trudnymi rodzicami

2-godziny dydaktyczne szkolenia na żywo w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania oraz materiałów szkoleniowych, zawierające minimum 12 wskazówek do rozmowy z trudnymi rodzicami.2-godziny dydaktyczne szkolenia na żywo w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania oraz materiałów szkoleniowych, zawierające minimum 12 wskazówek do rozmowy z trudnymi rodzicami.

” 12 wskazówek do pracy z trudnymi rodzicami  '

Szkolenie na żywo  dla nauczycieli, pedagogów, rodziców, opiekunów!

Data: 15.11.2021 r. g.19:00

Kim są trudni rodzice i jak z nimi efektywnie współpracować w przedszkolu/szkole?

Opis szkolenia na żywo

Podczas szkolenia wzbogacisz wiedzę i umiejętności w sferze relacji interpersonalnych z rodzicami.

Program szkolenia :

• Zanim rodzice staną się trudni w szkole – motywowanie rodziców do efektywnej współpracy ze szkołą i nauczycielem.
  • Charakterystyka relacji nauczyciel – rodzic. Refleksja nad własną postawą wobec rodziców trudnych.
  • Świadoma i efektywna komunikacja z rodzicami – podstawy komunikacji werbalnej i niewerbalnej w relacjach z rodzicami.
  • Typy rozmów z rodzicami trudnymi i warunki udanej rozmowy z rodzicem trudnym, roszczeniowym.

Korzyści ze szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń

• wzbogacisz swoją wiedzę dotyczącą funkcjonowania osób ze spektrum autyzmu,
  • poznasz sposoby rozwijania umiejętności językowych i społecznych dzieci/ osób z autyzmem i Zespołem Aspergera poprzez sytuacje z codziennego życia,
  • 12 wskazówek do rozmowy z trudnymi rodzicami,

Dla kogo szkolenie:

• dyrektorów,
  • nauczycieli i specjalistów pracujących w przedszkolach/ szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych

Serdecznie porosimy o wyrażenie opinii o szkoleniu, poprzez wypełnienie ankiety.

dr Amelia Dziurda-Multan

–polonistka, logopeda, surdopedagog, oligofrenopedagog, terapeuta Integracji Sensorycznej, absolwentka kursu mistrzowskiego Metody Fonogestów, studiów z emisji głosu oraz rewalidacji i edukacji osób ze spektrum autyzmu. Wykładowca akademicki i trener, autorka artykułów i publikacji naukowych z zakresu pedagogiki specjalnej. Na co dzień pracuje w szkole ogólnodostępnej. Miłośniczka jazdy na rowerze i wędrówek po Roztoczu.