Vademecum pracy pedagoga

Szkolenie dla nauczycieli

Vademecum pracy pedagoga – jak skutecznie wspierać placówkę w realizacji zadań + 30 minut sesji Pytań i Odpowiedzi na żywo!

Data szkolenia 16.09.2021 r. g. 17:30

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcja udziału w szkoleniu na żywo.

60-minutowe szkolenie na żywo z 30-minutową sesją Q&A  szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania i  materiałów, takich jak: Podręcznik, wzor IPET, AWOPFU, karta PPP, scenariusze na zajęcia poprawiające koncentrację, kontrakt z uczniem, plan pracy pedagoga.)

Szkolenie dla nauczycieli

Vademecum pracy pedagoga – skuteczne wspieranie placówki w realizacji zadań

+ 30 minut sesji Pytań i Odpowiedzi na żywo!

Data szkolenia 16.09.2021 r. g. 17:30

Szkolenie jest wsparciem dla początkujących pedagogów szkolnych. Jego uczestnicy poznają obowiązujące przepisy i zadania do realizacji z zakresu pracy pedagogicznej. Zostaną przedstawione gotowe pomysły na działania oraz wzory dokumentów.

Szkolenie dedykujemy : Pedagogom i wszystkim zainteresowanym nauczycielom.

Opis szkolenia :

Szkolenie wprowadza pedagogów w przepisy, obligatoryjne zadania, dokumentację oraz działania wychowawcze i profilaktyczne, które powinny być prowadzone na terenie placówki.
Program szkolenia:
  1. Obowiązujące przepisy
  2. Obligatoryjne zadania pedagoga
  3. Dokumentacja pedagoga
  4. Działania na terenie placówki- bank pomysłów
  5. Dokumentacja ucznia objętego pomocą psychologiczno-pedagogiczną
  6. Warunki sukcesu pracy pedagoga

Korzyści dla uczestnika szkolenia:

1. Poznasz obowiązujące przepisy prawa,
  2.  Nauczysz się prawidłowo realizować obligatoryjne zadania,
  3. Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
  4. Otrzymasz inspiracje, materiały do wykorzystania w praktyce,

Prowadząca:
Angelika Perdek-Chabinowska
Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.