Vademecum pracy pedagoga

77,00 

Availability: Na stanie

60-minutowe szkolenie online z 30-minutową sesją Q&Aw Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania i  materiałów, takich jak:  plan pracy pedagoga.)

Szkolenie dla nauczycieli

Vademecum pracy pedagoga – skuteczne wspieranie placówki w realizacji zadań

+ 30 minut sesji Pytań i Odpowiedzi !

Nagranie szkolenia z dn. 16.09.2021 r.

Szkolenie jest wsparciem dla początkujących pedagogów szkolnych. Jego uczestnicy poznają obowiązujące przepisy i zadania do realizacji z zakresu pracy pedagogicznej. Zostaną przedstawione gotowe pomysły na działania oraz wzory dokumentów.

Szkolenie dedykujemy : Pedagogom i wszystkim zainteresowanym nauczycielom.

Opis szkolenia : 

Szkolenie wprowadza pedagogów w przepisy, obligatoryjne zadania, dokumentację oraz działania wychowawcze i profilaktyczne, które powinny być prowadzone na terenie placówki.
Program szkolenia: 
  1. Obowiązujące przepisy
  2. Obligatoryjne zadania pedagoga
  3. Dokumentacja pedagoga
  4. Działania na terenie placówki- bank pomysłów
  5. Dokumentacja ucznia objętego pomocą psychologiczno-pedagogiczną
  6. Warunki sukcesu pracy pedagoga

Korzyści dla uczestnika szkolenia:

  1. Poznasz obowiązujące przepisy prawa,
  2.  Nauczysz się prawidłowo realizować obligatoryjne zadania,
  3. Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej, 
  4. Otrzymasz inspiracje, materiały do wykorzystania w praktyce, 
Prowadząca:
Angelika Perdek-Chabinowska 
Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.
Shopping Cart
Przewiń do góry