fbpx

Elementy TIK w pracy z najmłodszymi

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045).

Data: 12.04.2022 r. g.17:00

Po opłaceniu szkolenia i zaksięgowaniu wpłaty i w momencie zebrania się minimalnej grupy uczestników otrzymasz link z dostępem do szkolenia. Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

77,00 

Availability: Na stanie

60-minutowe szkolenie na żywo z 30-minutową sesją Q&A w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozp. MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania i  materiałów.

Szkolenie dla nauczycieli

„Elementy TIK w pracy z najmłodszymi. Gotowe rozwiązania dla początkujących nauczycieli

+ 30 minut sesji Pytań i Odpowiedzi na żywo!

Data szkolenia 12.04.2022 r. g. 17:00

Spotkanie jest przekazaniem gotowych pomysłów wykorzystania dostępnych gier aplikacji i TiK na zajęciach z dziećmi.

 

Opis szkolenia : 

Dzięki szkoleniu uczestnik zyska wiedzę na temat umiejętnego wdrażania elementów technologii cyfrowej na zajęcia z najmłodszymi. Pozna gotowe rozwiązania aktywizujące, przykłady gier, aplikacji do wykorzystania na zajęciach- zgodne z podstawą programową. Wszystkie pomysły są gotowe do wykorzystania w codziennej pracy i nie wymagają złożonych umiejętności cyfrowych u nauczycieli.

Program szkolenia: 

  • Znaczenie technologii cyfrowej na zajęciach;
  • Technologia, a aktywizacja dzieci- gotowe pomysły dla początkujących nauczycieli;
  • Gotowe przykłady gier, zabaw i zajęć z wykorzystaniem elementów TiK

Korzyści szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

  • Poznasz polecane gry, strony i aplikacje w pracy z najmłodszymi;
  • Nauczysz się wykorzystywać poznane narzędzia w codziennej pracy;
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie stosowania TIK na zajęciach

Stosowanie technologii informacyjno- komunikacyjnej na zajęciach jest obowiązkiem każdego nauczyciela. Niesie to za sobą ogromne korzyści oraz pozwala uatrakcyjnić zajęcia. Szkolenie wychodząc naprzeciw oczekiwań uczniów i dzieci przedstawia jakie gry, zabawy i aplikacje są skorelowane z podstawą programową i z, których warto korzystać na swoich zajęciach

Dla kogo szkolenie:

  • nauczycieli klas I-III,
  • pedagogów,
  • zainteresowanych nauczycieli.
Prowadząca:
Angelika Perdek-Chabinowska 
Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.
Shopping Cart
Przewiń do góry