Elementy TIK w pracy z najmłodszymi

Szkolenie wpisuje się w realizację:

 •  priorytetu MEN: Roztropne korzystanie w procesie kształcenia z narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia wykorzystujących technologie informacyjno – komunikacyjne.
 • zadania z zakresu nadzoru pedagogicznego dla kuratorów oświaty w zakresie kontroli, szkołach podstawowych.

 

77,00 

Brak w magazynie

60-minutowe szkolenie online z 30-minutową sesją Q&A w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozp. MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania i  materiałów na okres 3 m-cy.

Szkolenie dla nauczycieli

„Elementy TIK w pracy z najmłodszymi. Gotowe rozwiązania dla początkujących nauczycieli

 

Spotkanie jest przekazaniem gotowych pomysłów wykorzystania dostępnych gier aplikacji i TiK na zajęciach z dziećmi.

Opis szkolenia : 

Dzięki szkoleniu uczestnik zyska wiedzę na temat umiejętnego wdrażania elementów technologii cyfrowej na zajęcia z najmłodszymi. Pozna gotowe rozwiązania aktywizujące, przykłady gier, aplikacji do wykorzystania na zajęciach- zgodne z podstawą programową. Wszystkie pomysły są gotowe do wykorzystania w codziennej pracy i nie wymagają złożonych umiejętności cyfrowych u nauczycieli.

Program szkolenia: 

 • Znaczenie technologii cyfrowej na zajęciach;
 • Technologia, a aktywizacja dzieci- gotowe pomysły dla początkujących nauczycieli;
 • Gotowe przykłady gier, zabaw i zajęć z wykorzystaniem elementów TiK

Korzyści szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

 • Poznasz polecane gry, strony i aplikacje w pracy z najmłodszymi;
 • Nauczysz się wykorzystywać poznane narzędzia w codziennej pracy;
 • Wzmocnisz kompetencje w zakresie stosowania TIK na zajęciach

Stosowanie technologii informacyjno- komunikacyjnej na zajęciach jest obowiązkiem każdego nauczyciela. Niesie to za sobą ogromne korzyści oraz pozwala uatrakcyjnić zajęcia. Szkolenie wychodząc naprzeciw oczekiwań uczniów i dzieci przedstawia jakie gry, zabawy i aplikacje są skorelowane z podstawą programową i z, których warto korzystać na swoich zajęciach

Dla kogo szkolenie:

 • nauczycieli klas I-III,
 • pedagogów,
 • zainteresowanych nauczycieli.
Prowadząca:
Angelika Perdek-Chabinowska 
Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.
Shopping Cart
Scroll to Top