Uczeń ze SPE w klasach I-III. Organizacja pracy i dokumentacji

Szkolenie online w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem.
Otrzymasz również dodatkowe materiały szkoleniowe: Wzór IPET, Zbiór polecanych gier, aplikacji i stron do pracy z uczniami ze SPE, Wzór AWOPFU

 

 

47,00 

Brak w magazynie

Szkolenie online w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem.
Otrzymasz również dodatkowe materiały szkoleniowe: Wzór IPET, Zbiór polecanych gier, aplikacji i stron do pracy z uczniami ze SPE, Wzór AWOPFU

Szkolenie jest wsparciem dla wychowawców klas edukacji wczesnoszkolnej w zakresie organizowania zajęć dla klasy, do której uczęszczają uczniowie ze SPE oraz wsparciem z zakresu prowadzenia obligatoryjnej dokumentacji.

Dla kogo jest szkolenie: Nauczyciele klas I-III.

Na szkoleniu:

  1. Poznasz klasyfikację SPE.
  2. Nauczysz się jak prawidłowo prowadzić dokumentację ucznia ze SPE w klasach I-III.
  3. Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczo-pedagogicznej.
  4. Otrzymasz inspiracje, materiały do dalszej pracy.

Opis szkolenia:

Szkolenie pomoże nauczycielom w sprawnej organizacji pracy własnej w kontekście prowadzenia dokumentacji wychowawcy ucznia ze SPE takich jak WOPFU, IPET oraz dostosowania wymagań edukacyjnych.  Webinar jest swoistą wskazówką w organizacji odpowiednich warunków pracy ucznia nastawionych na poprawę jego funkcjonowania w życiu szkoły i klasy. Szkolenie wspomoże również nauczycieli w ewentualnej organizacji zajęć zdalnych w klasach I-III z uczniami ze SPE.

Program:

  1. Specjalne potrzeby edukacyjne, a rozwój dziecka w wieku edukacji wczesnoszkolnej.
  2. Dokumentacja ucznia ze SPE.
  3. Uczeń ze SPE w klasie- poprawa funkcjonowania ucznia.
  4. Skuteczna pomoc psychologiczno- pedagogiczna i prowadzenie zajęć- również w pracy zdalnej.

Prowadząca: Angelika Perdek-Chabinowska 

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Shopping Cart
Scroll to Top