Specjalne potrzeby edukacyjne – wszystko co nauczyciel powinien wiedzieć

90-minutowe  szkolenie na żywo w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania. Dodatkowo uczestnik otrzyma: wzór IPET, wzór AWOPFU, wzór dostosowań, lista przydatnych linków do pracy.

Szkolenie  na żywo 29.04.2021r. godz. 18.00-19.30

 

77,00 

Brak w magazynie

90-minutowe  szkolenie na żywo w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania. Dodatkowo uczestnik otrzyma: wzór IPET, wzór AWOPFU, wzór dostosowań, lista przydatnych linków do pracy

Specjalne potrzeby edukacyjne wiążą się z odpowiednim podejściem do kształcenia i wychowania dostosowanym do możliwości ucznia. Szkolenie pozwoli uczestnikom zrozumieć czym są SPE, jak je rozpoznawać, klasyfikować oraz kreować swoje zajęcia tak aby wspierały uczniów.

Dla kogo jest szkolenie: Nauczycieli Szkól Podstawowych

Na szkoleniu:

  1. Poznasz klasyfikację SPE.
  2.  Nauczysz się wspierać uczniów na zajęciach.
  3. Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej oraz tworzenia obligatoryjnej dokumentacji.
  4. Otrzymasz materiały i praktyczną wiedzę do pracy z uczniem ze SPE w klasie.

Opis szkolenia:

Szkolenie zaopatrzy nauczycieli w wiedzę niezbędną przy pracy z uczniami ze SPE, ich klasyfikacją, możliwościami dostosowania form, metod i narzędzi pracy oraz prowadzenia obligatoryjnej dokumentacji.

Program:

  1. Uczeń ze SPE w klasie i szkole
  2. Jak prowadzić zajęcia aby poprawiały funkcjonowanie ucznia ze SPE
  3. Dokumentacja ucznia ze SPE
  4. Dostosowania wymagań.

Prowadząca: 

Angelika Perdek-Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Shopping Cart
Scroll to Top