Bezpłatne

17.05.2022 r.

Opis szkolenia online

W trakcie szkolenia dowiesz się , jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny i narzędziom, które proponuje, oraz wiedzy na temat przyczyn niewłaściwych zachowań, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy przy jednoczesnej rezygnacji ze stosowania kar i nagród.

• Wychowawcy klas,
  • Pedagodzy szkolni,
  • Wszyscy nauczyciele pracujący z uczniem i młodzieżą,
  • rodzice, opiekunowie,

pospiechOlga Pośpiech

Od ponad 4 lat wspiera rodziców i nauczycieli, pomagając im budować wartościowe relacje z dziećmi, ucząc empatycznej komunikacji i skutecznej współpracy. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia Pozytywnej Dyscypliny (jest certyfikowaną edukatorką tego podejścia), założenia pedagogiki Marii Montessori(ukończyła roczny kurs montessoriańskiej pedagogiki przedszkolnej) i rodzicielstwa bliskości. Dzieli się także swoim 6-letnim doświadczeniem, zdobytym na stanowisku dyrektorki niepublicznego przedszkola Montessori. Prowadzi zarówno warsztaty dla rodziców, jak i szkolenia dla rad pedagogicznych. Lubi czytać, przede wszystkim książki o rodzicielstwie i rozwoju osobistym. Prywatnie jest mamą dwóch synów (10 i 12 lat).

Korzyści ze szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń:

Szkolenie  dostarczy Ci wiedzy nt  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz praktycznych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach.

Dowiesz się:

-dlaczego kary i nagrody nie działają,

– jak ich stosowanie wpływa na rozwój dzieci w dłuższej perspektywie,

-jakich narzędzi możemy używać „zamiast”, kar i nagród.

• Założenia Pozytywnej Dyscypliny i jej praktyczne narzędzia.
  • czego wynika niegrzeczne zachowanie, skąd się bierze złość i jaki ma nią wpływ budowa naszego mózgu. Jak budować skuteczne komunikaty, pełne empatii, zrozumienia i wsparcia.
  • Asertywne postawy dorosłego – uprzejme i stanowcze w tym samym czasie.
Jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, to już dziś możesz wykupić dostęp do szkolenia w pełnej wersji wraz z zaświadczeniem, w PROMOCYJNEJ CENIE!