Pozytywna dyscyplina – 2 szkolenia

 1. Asertywny nauczyciel – jak być stanowczym i uprzejmym w tym samym czasie?
 2. Pozytywna dyscyplina w praktyce. Niegrzeczne dzieci nie istnieją

 

77,00 

Brak w magazynie

SKU: pozytywna-dyscyplina-2-szkolenia Kategoria: Członkostwo:

Pozytywna dyscyplina w praktyce. Niegrzeczne dzieci nie istnieją

Nagranie szkolenia.

Opis szkolenia online

Dowiesz się, co kryje się za „niegrzecznym” zachowaniem dzieci, takim jak agresja, wpadanie w złość, brak współpracy, zniechęcenie, nadmierna uwaga lub potrzeba władzy,  i jak sobie z nim i radzić.

Szkolenie dostarczy  Ci  wiedzę nt.  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz praktycznych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach.

Korzyści ze szkolenia w Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS

 • Poznasz założenia  Pozytywnej Dyscypliny i jej praktyczne narzędzia,
 • Nauczysz się ,z czego wynika niegrzeczne zachowanie, skąd się bierze złość i jaki ma nią wpływ budowa naszego mózgu, jak budować skuteczne komunikaty, pełne empatii, zrozumienia i wsparcia.
 • Wzmocnisz kompetencje w zakresie,
 • asertywnej postawy dorosłego– uprzejmej i stanowczej w tym samym czasie,
 •  Otrzymasz… inspirację, wsparcie i praktyczne pomysły oraz materiały jak to się odnosi do wymagań pracy przedszkola, placówki; PP, innych dokumentów,

„Asertywny nauczyciel
jak być stanowczym i uprzejmym w tym samym czasie?”

Nagranie szkolenie z dn. 15.09.2021 r.

Opis szkolenia online

„Jak być asertywnym nauczycielem – stanowczym i uprzejmym w tym samym czasie?  Pozytywna Dyscyplina dla nauczycieli szkolnych i przedszkolnych” – W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny, jej narzędziom i komunikatom, które proponuje, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy, biorąc pod uwagę potrzeby dorosłych, dzieci i wymogi danej sytuacji.

Szkolenie na żywo dostarczy uczestnikom wiedzy nt.  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz przykładowych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach. Uczestnicy dowiedzą się, jak zachęcać dzieci do współpracy przy pomocy asertywnych komunikatów.

Korzyści ze szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń

 • Poznasz założenia  PD i jej fundamentalne narzędzie „Uprzejmy i stanowczy”,
 • Nauczysz się  jak budować skuteczne komunikaty, pełne empatii, zrozumienia i wsparcia, które będą jednocześnie wymagające, stanowcze i odnoszące do ustalonych zasad, czy umów,
 • Wzmocnisz kompetencje w zakresie asertywnej postawy dorosłego – uprzejmej i stanowczej w tym samym czasie,

Dla kogo jest to szkolenie

 • Wychowawcy klas,
 • Pedagodzy szkolni,
 • Wszyscy nauczyciele pracujący z uczniem i młodzieżą,
Prowadzący

Olga Pośpiech

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku szkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od ponad 4 lat.

Shopping Cart
Scroll to Top