Promocja

Pakiet szkoleniowy: Gdy kary nie działają

Pakiet składa się z:

• Imiennego zaświadczenia uczestnika szkolenia (format .pdf, do wydruku)
  • 3 miesięcznego dostępu do szkolenia “Gdy kary i nagrody nie działają. Co zamiast kija i marchewki?   Pozytywna Dyscyplina”,
  • Worbooka ćwiczeniowego,
  • Notatki wizualnej.

Brak w magazynie

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

• W jakiej formie otrzymam zaświadczenie? Imienne zaświadczenie w formacie PDF, do wydruku. Do odbioru z poziomu panelu uczestnika, po zalogowaniu się na Moje konto na www.cos.edu.pl
  • Czy na zaświadczeniu jest podana forma szkolenia? Nie, na dokumencie nie nadmieniamy o formule szkolenia on-line.

Opis szkolenia online

W trakcie szkolenia dowiesz się , jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny i narzędziom, które proponuje, oraz wiedzy na temat przyczyn niewłaściwych zachowań, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy przy jednoczesnej rezygnacji ze stosowania kar i nagród.

Korzyści ze szkolenia w NODN COS

Szkolenie  dostarczy Ci wiedzy nt  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz praktycznych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach.

Dowiesz się:

-dlaczego kary i nagrody nie działają,

– jak ich stosowanie wpływa na rozwój dzieci w dłuższej perspektywie,

-jakich narzędzi możemy używać „zamiast”, kar i nagród,

• Wychowawcy klas,
  • Pedagodzy szkolni,
  • Wszyscy nauczyciele pracujący z uczniem i młodzieżą,
  • rodzice, opiekunowie,

Olga Pośpiech

Od ponad 4 lat wspiera rodziców i nauczycieli, pomagając im budować wartościowe relacje z dziećmi, ucząc empatycznej komunikacji i skutecznej współpracy. W swojej pracy wykorzystuje narzędzia Pozytywnej Dyscypliny (jest certyfikowaną edukatorką tego podejścia), założenia pedagogiki Marii Montessori(ukończyła roczny kurs montessoriańskiej pedagogiki przedszkolnej) i rodzicielstwa bliskości. Dzieli się także swoim 6-letnim doświadczeniem, zdobytym na stanowisku dyrektorki niepublicznego przedszkola Montessori. Prowadzi zarówno warsztaty dla rodziców, jak i szkolenia dla rad pedagogicznych. Lubi czytać, przede wszystkim książki o rodzicielstwie i rozwoju osobistym. Prywatnie jest mamą dwóch synów (10 i 12 lat).