Bezpłatne

22.04.2022 r.

17:30

Szkolenie jest zbiorem praktycznych wskazówek dla nauczycieli jak odpowiednio interpretować zapisy dokumentacji uczniów z poradni psychologiczno – pedagogicznej oraz jak tworzyć dostosowania wymagań edukacyjnych oraz IPET-y w nawiązaniu do opinii i orzeczeń.

Opis Szkolenia:

Szkolenie pozwoli uczestnikom prawidłowo interpretować zapisy orzeczeń i opinii oraz tworzyć dokumentację zgodnie z przepisami prawa.

Dla kogo jest to szkolenie: Wychowawców, pedagogów szkolnych, wszyskich nauczycieli pracujących z uczniami posiadającymi opinię lub orzeczenie z PPP.

Angelika Perdek-ChabinowskaJestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Korzyści ze szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń

• Zdobędziesz umiejętność prawidłowej modyfikacji dokumentów uczniów.
  • Poznasz obowiązujące przepisy w tworzeniu dokumentacji ucznia z opinią lub orzeczeniem.
  •  Nauczysz się interpretować opinie i orzeczenia z PPP.
  •  Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
  •  Otrzymasz praktyczne wskazówki do pracy.
  • Opinia z PPP
  • Orzeczenie z PPP
  • Wskazówki do interpretacji dokumentów z PPP
  • Dostosowania wymagań edukacyjnych
  • IPET i WOPFU
Jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, to już dziś możesz wykupić dostęp do szkolenia w pełnej wersji wraz z zaświadczeniem, w PROMOCYJNEJ CENIE!