Organizacja kształcenia specjalnego dziecka/ucznia

Brak w magazynie

2-godziny dydaktyczne szkolenia na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym, z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania.

„Organizacja kształcenia specjalnego dziecka/ucznia z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym w przedszkolu i szkole

Szkolenie na żywo dla nauczycieli – specjalistów!

Data: 16.05.2022 r. g.19:00

Opis szkolenia na żywo

Szkolenie pomoże nauczycielom i specjalistom w prawidłowym planowaniu, realizowaniu oraz dokumentowaniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym.

Program szkolenia :

• Jak funkcjonuje dziecko / uczeń z niepełnosprawnością intelektualną  w stopniu umiarkowanym, czyli co każdy nauczyciel wiedzieć powinien?
  • Realizacja odrębnej podstawy programowej w realiach szkolnych.
  • Ramowy plan nauczania dla ucz. z umiarkowaną niepełnosprawnością intelektualną i obowiązujące zajęcia edukacyjne.
  • Zasady pracy z dzieckiem / uczniem z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym.

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS

• Wzmocnisz kompetencje w zakresie planowania i realizowania kształcenia specjalnego  dla dz. / ucz. z umiarkowaną niepełnosprawnością intelektualną w przedszkolu i szkole.
  • Usystematyzujesz wiedzę na temat dokumentacji nauczycieli i pecjalistów wymaganej przepisami prawa w przedszkolu i szkole

Dla kogo szkolenie:

• nauczycieli – specjalistów prowadzących zajęcia rewalidacyjne  z  dziećmi / uczniami z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego

Po opłaceniu szkolenia, zaksięgowaniu wpłaty oraz zebrania się minimalnej grupy uczestników, otrzymasz link z dostępem do szkolenia.  Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

dr Amelia Dziurda-Multan

–polonistka, logopeda, surdopedagog, oligofrenopedagog, terapeuta Integracji Sensorycznej, absolwentka kursu mistrzowskiego Metody Fonogestów, studiów z emisji głosu oraz rewalidacji i edukacji osób ze spektrum autyzmu. Wykładowca akademicki i trener, autorka artykułów i publikacji naukowych z zakresu pedagogiki specjalnej. Na co dzień pracuje w szkole ogólnodostępnej. Miłośniczka jazdy na rowerze i wędrówek po Roztoczu.