Elementy oceniania kształtującego

77,00 

Brak w magazynie

SKU: ocenianie-ksztaltujace Kategoria: Kurs: Ocenianie kształtujące

Szkolenie online w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest zaśwaidczeniem, a także dostępem do nagrania.

Nagranie szkolenia na żywo, z dn. 22.04.2021r.

Ocenianie kształtujące pozwala stymulować motywację do pracy oraz udziela odpowiedniej informacji zwrotnej na temat osiąganych efektów. Wdrażanie elementów oceniania kształtującego również w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi ma pozytywny wpływ na poprawę funkcjonowania ucznia oraz jego postępy w nauce.

 

Elementy oceniania kształtującego, również dla uczniów ze SPE.

Dla kogo jest szkolenie: Nauczycieli Szkól Podstawowych

Na szkoleniu:

  1. Poznasz idee stosowania metody oceniania kształtującego.
  2. Nauczysz się stosować elementy OK na zajęciach.
  3. Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania efektywnej informacji zwrotnej.
  4.  Otrzymasz inspirację do pracy nowatorską metodą OK.

Opis szkolenia:

Ocenianie kształtujące to ocenianie ułatwiające i wspierające proces uczenia się. Właśnie z tymi wyzwaniami zmaga się każdy nauczyciel na swoich zajęciach. Dzięki szkoleniu uczestnicy zdobędą wiedzę na temat tej metody, która pomoże im poprawić jakość pracy swojej kasy/ nauczanego przedmiotu/ edukacji.

Program:

  1. OK- co to za metoda?
  2. Cele lekcji i struktura oceniania kształtującego
  3.  Znaczenie efektywnej informacji zwrotnej
  4. Ok a uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
  5. Ocenianie kształtujące w praktyce.

Prowadząca: 

Angelika Perdek-Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Shopping Cart
Scroll to Top