Promocja

Multimedialne lekcje z elementami storytelingu: Wakelet, Genially i Storyjumper.

Nagranie webinaru, dostęp bezpośrednio po zakupie.

Dla kogo jest szkolenie: Nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych, edukatorzy, trenerów edukacyjnych.

Opis szkolenia: Dzięki warsztatom zapoznasz się z narzędziem, które idealnie sprawdza się w modelu edukacji zapośredniczonej, a także wspiera nauczanie stacjonarne Szkolenie wpisuje się w priorytety MEN na rok 2020/21 – m. in. Rozwijanie samodzielności, innowacyjności i kreatywności uczniów, wykorzystanie w procesach edukacyjnych narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia na odległość.

Po szkoleniu otrzymasz:

 • certyfikat
 • dostęp do nagrania
 • przykładowe lekcje i kolekcje w Wakelecie.

Prowadzący: Dariusz Martynowicz 

 

44,50 

Availability: Na stanie

To najniższa cena z ostatnich 30 dni
SKU: narzedzie-wakelet Kategoria:
Webinar nagranie

Zalewa nas mnóstwo narzędzi IT, dlatego warto wybrać te najlepsze. Wakelet jest kompletnym narzędziem wspierającym nauczanie stacjonarne, idealnym do nauczania hybrydowego i zdalnego. Dzięki niemu stworzysz kompletną lekcję lub cykl lekcji, prezentację, kolekcję materiałów multimedialnych. Będziesz mogła (mógł) włączyć w ten proces także uczniów, ponieważ Wakelet sprzyja interakcji i kształtowaniu kreatywności i samodzielności uczniów, co idealnie wpisuje się w priorytety MEN na 2020/21 rok.

Dla kogo jest szkolenie:  Nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych, edukatorów, trenerów edukacyjnych.

Na szkoleniu uczestnik:

1.Pozna od A do Z funkcje Wakeleta – innowacyjnego i kompletnego narzędzia do tworzenia lekcji, materiałów i pracy projektowej z uczniem
2. Nauczy się, czym jest storytelling i jak wykorzystywać go w praktyce edukacyjnej
3. Wzmocni kompetencje w zakresie projektowania, innowacji oraz kreatywności
4. Otrzyma inspiracje, materiały i porady dotyczące edukacji zdalnej i hybrydowej oraz wykorzystania TIK w praktyce szkolnej.

Szkolenie wpisuje się w priorytety MEN na rok 2020/21 – m. in. Rozwijanie samodzielności, innowacyjności i kreatywności uczniów, wykorzystanie w procesach edukacyjnych narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia na odległość.

Opis szkolenia:

Szkolenie odpowiada na potrzeby zbliżającego się czasu w edukacji. Nie wiemy, jak długo będziemy uczyć stacjonarnie. Z całą pewnością czeka nas nauczanie hybrydowe lub zdalne. Dzięki warsztatom zapoznasz się z narzędziem, które idealnie sprawdza się w modelu edukacji zapośredniczonej, a także wspiera nauczanie stacjonarne.

Program

 1. Wakelet – opis platformy i charakterystyka narzędzia
 2. Podstawowe funkcje i możliwości – przegląd.
 3. Tworzenie lekcji, cyklu zajęć, kolekcji, materiałów multimedialnych, prezentacji, projektów.
 4. Storytelling w edukacji i z wykorzystaniem Wakeleta.
 5. Przykłady dobrych praktyk w Wakelecie.
 6. Inne narzędzia współpracujące (Genially, Canva, Flipgrid, Twitter, Youtube)

Po szkoleniu otrzymasz:

 • certyfikat
 • dostęp do nagrania
 • przykładowe lekcje i kolekcje w Wakelecie.

Prowadzący: Dariusz Martynowicz 

nauczyciel języka polskiego i wiedzy o kulturze, członek grupy SUPERBELFRZY RP. Fascynat twórczych lekcji i nowoczesnych technologii w nauczaniu. Właściciel firmy Czas na progres i twórca grupy fc Czas na progres – nie tylko belferska PROGRESOWNIA. Zwycięzca wielu ogólnopolskich konkursów dotyczących wykorzystania ICT w szkole. Trener edukacyjny. Microsoft Innovative Education Expert w roku szkolnym 2019/20 i 2020/21. Jego zainteresowania skupiają się przede wszystkim na: sketchnotingu w szkole, ICT w nauczaniu, pracy metodą projektu oraz edukacji medialnej i filmowej.

 

 

 

Shopping Cart
Scroll to Top