fbpx

Awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045).a także dostęp do nagrania na okres 3 m-cy oraz materiałów w PDF.

Priorytet MEN: Podnoszenie jakości edukacji poprzez działania uwzględniające zróżnicowane potrzeby rozwojowe i edukacyjne wszystkich uczniów.

Data: 07.04. 2022 r. g.17:00

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

77,00 

Availability: Na stanie

2-godziny dydaktyczne szkolenia na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym, z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania oraz materiałów w PDF.

Awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego – prawo i praktyka

Data: 07.04.2022 r. g.17:00

Praktyczne wskazówki jak rozpocząć i dokumentować staż na stopień nauczyciela mianowanego

Program szkolenia:

  • Analiza aktów prawnych (rozporządzenie dotyczące awansu, ustawa Karta Nauczyciela) dotyczących zadań i wymagań na stopień nauczyciela mianowanego.
  • Jak rozpocząć i dokumentować staż na nauczyciela mianowanego?
  • Praktyczne przykłady dotyczące gromadzenia dokumentacji niezbędnej w czasie trwania stażu na stopień nauczyciela mianowanego.

Opis szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS :

Podczas szkolenia poruszone zostaną istotne problemy związane ze stażem na nauczyciela mianowanego, takie jak realizacja zadań i spełnienie wymagań określonych w rozporządzeniu MEN. Zapoznasz się też z przykładowym planem rozwoju zawodowego.

Pomoże to uczestnikom uporządkować wiedzę w tym temacie i wzmocnić swoje kompetencje zawodowe w temacie w awansu zawodowego.

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS  :

  • Poznasz akty prawne regulujące procedurę awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego.
  • Nauczysz się przygotowywać plan rozwoju zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego.
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie przygotowywania dokumentacji stażowej
  • Otrzymasz  praktyczny poradnik dotyczący awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego.

Dla kogo jest to szkolenie:

  • nauczycieli kontraktowych rozpoczynających staż na stopień nauczyciela mianowanego

Po opłaceniu szkolenia, zaksięgowaniu wpłaty oraz zebrania się minimalnej grupy uczestników, otrzymasz link z dostępem do szkolenia.  Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Prowadząca:

Jolanta Barszcz-Skowronek

Jestem dyrektorką, trenerem w edukacji, coachem, ekspertką ds. awansu zawodowego. Pełniłam funkcje SORE w projekcie „Kompleksowe wspomaganie szkół i przedszkoli w powiecie kraśnickim w latach 2014/2015. Byłam doradcą dyrektorów w projekcie „Przywódctwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty, w latach 2017/2018”. Prowadzę zajęcia ze słuchaczami studiów podyplomowych dla nauczycieli w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Prowadzę zajęcia dla kadry kierowniczej szkół i placówek.  Jestem doktorantką UMSC. 

Shopping Cart
Przewiń do góry