Kreatywna diagnoza problemów w zachowaniu i uczeniu się uczniów, casy, prawdziwe historie. Superwizja

Bezpłatny certyfikowany webinar nagranie , 150 min.

Superwizja to kreatywne doskonalenie w ramach rozwoju zawodowego i osobistego, możliwość zrewidowania określonych poglądów i przekonań, nabranie większej pewności siebie, wywołanie refleksji nad odpowiedzialnością zawodową i wpływie jaki nauczyciel ma na każdego ucznia (na dobre i na złe)! Każdy nauczyciel ma prawo do sukcesów zawodowych, ale potrzebuje konkretnego wsparcia!

Superwizje są nastawione na kreatywność diagnostyczną problemów w zachowaniu i uczeniu się uczniów, casy, prawdziwe historie

Otrzymasz; dostęp do  5 nagrań – superwizji , 150 min, certyfikat( do wydruku z poziomu konta uczestnika

Prowadząca: Małgorzata Taraszkiewicz

 

0,00 

Brak w magazynie

Superwizje są nastawione na kreatywność diagnostyczną problemów w zachowaniu i uczeniu się uczniów, casy, prawdziwe historie.

Otrzymasz:

  • dostęp do  5 nagrań – superwizji , 150 min
  • certyfikat( do wydruku z poziomu konta uczestnika
Prowadząca:  Małgorzata Taraszkiewicz
psycholog edukacyjny, wykładowca, ekspert ds. diagnozy strategii uczenia się dzieci i dorosłych. Autorka i współautorka ponad 50 poradników dla nauczycieli, rodziców oraz dzieci i młodzieży. Autorka projektu INDYWIDUALNI.PL, w tym baterii testów psychometrycznych do diagnozy potrzeb edukacyjnych i stylu uczenia się. Prezes Europejskiego Stowarzyszenia Psychologów i Pedagogów Szkolnych. Redaktor naczelny bezpłatnego czasopisma dla rodziców uczniów i nauczycieli „Mam Dziecko w Szkole”. Aktualnie działa w projekcie „Ministerstwo Dobrej Edukacji” na rzecz wczesnej profilaktyki trudności szkolnych oraz wzmocnienia zdrowia psychicznego dzieci i dorosłych.
Shopping Cart
Przewiń do góry