Kodowanie bez i z komputerem

60-minutowe szkolenie z 30-minutową sesją Q&A  Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania i  materiałów.

Data szkolenia: 28.09.2021 r. g. 17:00

Kliknij,  aby zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu na żywo.

60-minutowe szkolenie z 30-minutową sesją Q&A  szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania i dodatkowych materiałów: link do książki, poradnika, innych środków dydaktycznych

Szkolenie dla nauczycieli

„Kodowanie bez i z komputerem w przedszkolu i klasach 1 – 3”

+ 30 minut sesji Pytań i Odpowiedzi na żywo!

Data szkolenia: 28.09.2021 r. g. 17:00

Dla kogo jest szkolenie: nauczycieli przedszkola, nauczania początkowego i świetlic

Opis szkolenia:

Szkolenie wprowadzi nauczycieli w świat kodowania, programowania, prostych łamigłówek oraz wdrażania  tych umiejętności w poszczególne edukacje na szczeblach edukacji wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

Korzyści dla uczestnika szkolenia:

1. Poznasz podstawy programowania i kodowania dla dzieci.
  2. Przeanalizujesz dostępne metody i narzędzia w kodowaniu.
  3. Zaplanujesz własną pracę dydaktyczną z użyciem poznanych metod.
  4.  Podniesiesz swoje kompetencje informatyczne oraz będą ich używać na poszczególnych edukacjach.

Program:

1. Podstawy kodowania i programowania – teoria
  2. Metody i narzędzia w pracy z elementami kodowania i programowania
  3. Programowanie bez komputera i z komputerem – zajęcia praktyczne

Prowadząca:

Angelika Perdek-Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.