Rozwijanie kompetencji kluczowych u uczniów

77,00 

Availability: Na stanie

Szkolenie online w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem.
Otrzymasz również dodatkowe materiały szkoleniowe- opis metod i narzędzi polecanych w pracy.

Rozwijanie kompetencji kluczowych u uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

Rozwijanie kompetencji kluczowych to obligatoryjne zadania każdego nauczyciela- jak odpowiednio kierować tym procesem wśród uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz jak integrować zespół klasowy i motywować do pracy również uczniów ze SPE. Na te pytania znajdziemy odpowiedź podczas szkolenia.

Dla kogo jest szkolenie:  Nauczyciele Szkół Podstawowych

Na szkoleniu :

  • Poznasz osiem kompetencji kluczowych
  •  Nauczysz się odpowiednio wykorzystywać metody i narzędzia rozwijające kompetencje kluczowe
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-
    pedagogicznej oraz motywacji uczniów do pracy.

Opis szkolenia:

Szkolenie jest wsparciem nauczycieli szkół podstawowych w zakresie rozwijania kompetencji kluczowych na zajęciach również dla uczniów ze SPE.

Dzięki szkoleniu uczestnicy poznają innowacyjne metody motywujące do pracy, aktywizujące grupę oraz uczniów ze SPE w zakresie rozwijania kompetencji kluczowych oraz poprawy ich funkcjonowania w życiu szkoły i klasy.

Program:

  1. Kompetencje kluczowe- znaczenie w aspekcie cznia ze SPE
  2. Kierunki rozwoju w zakresie ośmiu kompetencji.
  3. Wskazówki do pracy na zajęciach – metody i narzędzia rozwijające kompetencje kluczowe.
  4. Uczeń ze SPE w klasie- praca zespołu.

Prowadząca:

 Angelika Perdek-Chabinowska 

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Shopping Cart
Przewiń do góry