IPET w praktyce 2021-2022

IPET w praktyce 2021-2022 – Konstruowanie dokumentacji już 25.08.2021, godzina 17:00 ! Potężna dawka wiedzy i materiałów dodatkowych z certyfikatem!

60-minutowe  szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania i dodatkowymi materiałami, takimi jak: arkusz okresowej WOPFU, przykładowe zalecenia IPET WOPFU, wpisy do IPET, wzór WOPFU poprzedzająca IPET, wskazania asperger, autyzm, IPET wzór niepełnosprawność w stopniu lekkim, IPET wzór druku.

Szkolenie dla nauczycieli IPET w praktyce 2021-2022 – Konstruowanie dokumentacji

Szkolenie IPET na żywo!

Data szkolenia 25.08.2021 godzina 17:00

Opis szkolenia IPET na rok szkolny 2021-2022

Szkolenie jest wprowadzeniem nauczycieli w samodzielne i sprawne konstruowanie niezbędnej dokumentacji do funkcjonowania ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w szkole.
Będziesz  miał/a możliwość zaplanowania własnej pracy w celu sprawnego i efektywnego prowadzenia dokumentacji udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej uczniom z orzeczeniami o specjalnych  potrzebach edukacyjnych.

Korzyści ze szkolenia dla nauczycieli „IPET w praktyce 2021-2022 – Konstruowanie dokumentacji”

Największą korzyścią jest pozyskanie wiedzy na temat konstruowania indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych, wielospecjalistycznej oceny funkcjonowania ucznia oraz ewaluacji pomocy psychologiczno-pedagogiczenej uczniom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Najważniejsze elementy szkolenia IPET/WOPFU
  1. Zadania zespołu nauczycieli i specjalistów pracujących z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
  2. IPET– analiza 8 obszarów i ich zapisy.
  3. Wielospecjalistyczna ocena poziomu funkcjonowania ucznia- jak ją sporządzić.
  4. Ocena efektywności programu, modyfikacja programu-ewaluacja.
  5. Współpraca z rodzicami i PP w zakresie opracowania i modyfikacji IPET.
  • Dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli,
  • Dla pedagogów,
  • Dla nauczycieli prowadzących zajęcia korekcyjno-kompensacyjne,

Angelika Perdek – Chabinowska

Angelika Perdek Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

e-Szkolenie: IPET w praktyce 2021-2022 | Centrum Organizacji Szkoleń

IPET w praktyce 2021-2022 już za 77,00 zł ! Potężna dawka wiedzy i przyborów pomocniczych z certyfikatem!

Typ wydarzenia: EducationEvent

Tryb frekwencji: OnlineEventAttendanceMode

Status wydarzenia: EventScheduled

Wykonawca: Organization

Nazwa wykonawcy: Centrum Organizacji Szkoleń

URL wykonawcy: https://centrumorganizacjiszkolen.com/

Data rozpoczęcia: 2021-08-25 17:00

Data zakończenia: 2021-08-25 19:00

URL biletu: https://centrumorganizacjiszkolen.com/ipet-w-praktyce-2021-2022

Cena wejścia: 49

Waluta: PLN

Dostępność: InStock

Dostępność zaczyna się: 2021-08-25T17:00:00

Zapasy magazynowe: Beginner

Ocena redakcji:

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „IPET w praktyce 2021-2022”

Twój adres email nie zostanie opublikowany.