Bezpłatne

16.05.2022 r.

18:00

Szkolenie ma na celu zachęcenie nauczycieli oraz zaopatrzenie ich w niezbędną wiedzę do skutecznego wprowadzania nowatorskich rozwiązań w działalności edukacyjnej.

Szkolenie dedykujemy : Pedagogom i wszystkim zainteresowanym nauczycielom.

Opis szkolenia :

Szkolenie pozwoli zdobyć wiedzę na temat skutecznego i efektywnego wdrażania działań innowacyjnych w pracę dydaktyczną.
Dla kogo jest to szkolenie:
  • zainteresowanych nauczycieli,
  • pedagogów,
  • wszystkich zainteresowanych,

Prowadząca:

Angelika Perdek-Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Korzyści dla uczestnika szkolenia, w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

1. Poznasz procedurę wdrażania innowacji,
  2. Nauczysz się konstruować nowatorskie działania,
  3. Wzmocnisz kompetencje w zakresie podniesienia jakości swojej pracy
  4. Otrzymasz gotowe materiały do wykorzystania w pracy.
  1. Poznanie przepisów prawa dotyczące tworzenia programów innowacyjnych i projektów edukacyjnych.
  2.  Zdobycie wiedzy na czym polega praca projektowa oraz dobre praktyki, poznanie ich  pozytywów  i zastosowanie w pracy z uczniami.
  3. Zdobycie umiejętności konstruowania projektów edukacyjnych zgodnych z wymogami.
  4. Poznanie struktury i  rodzajów innowacji pedagogicznej, poddanie jej ewaluacji.
Jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, to już dziś możesz wykupić dostęp do szkolenia w pełnej wersji wraz z zaświadczeniem, w PROMOCYJNEJ CENIE!