fbpx

Gotowe pomysły na godzinę wychowawczą

77,00 

Availability: Na stanie

60-minutowe szkolenie na żywo z 30-minutową sesją Q&A w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozp. MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania i  materiałów, takich jak: Przykładowe scenariusze zajęć godzin wychowawczych, z podziałem na klasy. Spis stron i materiałów do wykorzystania na godzinach wychowawczych.

Szkolenie dla nauczycieli

„Gotowe pomysły na godzinę wychowawczą oraz godzinę z pedagogiem

+ 30 minut sesji Pytań i Odpowiedzi na żywo!

Data szkolenia 04.02.2022 r. g. 17:00

Spotkanie jest wsparciem wychowawców klas w szkołach podstawowych oraz pedagogów szkolnych w zakresie prowadzenia skutecznych działań profilaktyczno-wychowawczych na zajęciach do dyspozycji.

 

Opis szkolenia : 

Szkolenie pomoże wychowawcom i pedagogom sprawnie prowadzić i planować działania z klasą. Jest ono zbiorem gotowych pomysłów do wykorzystania na tu i teraz w pracy wychowawczej.

Program szkolenia: 

  • Rola nauczyciela w pracy wychowawczej.
  • Jakie działania realizować w szkole i klasie zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Gotowe pomysły i scenariusze zajęć dla klas I-III oraz IV-VI i VII-VIII.

Korzyści szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

  • Poznasz swoje obowiązki wychowawcze.
  • Nauczysz się organizować ciekawe zajęcia wychowawcze.
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie  prowadzenia zajęć.
  • Otrzymasz gotowe  inspiracje, materiały do pracy.

Dla kogo szkolenie:

  • wychowawców klas,
  • pedagogów w szkole podstawowej.
Prowadząca:
Angelika Perdek-Chabinowska 
Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.
Shopping Cart
Przewiń do góry