Gdy kary i nagrody nie działają

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) zobacz wzór

Data: 27.10.2021 r. g. 17:00

Po opłaceniu szkolenia i zaksięgowaniu wpłaty i w momencie zebrania się minimalnej grupy uczestników otrzymasz link z dostępem do szkolenia. Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

Serdecznie prosimy o wyrażenie opinii o szkoleniu, poprzez wypełnienie ankiety.

3-godzinny dydaktyczne szkolenia na żywo w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania.

„Gdy kary i nagrody nie działają. Co zamiast kija i marchewki?   Pozytywna Dyscyplina dla nauczycieli szkolnych i przedszkolnych”

Szkolenie na żywo  dla nauczycieli, pedagogów, rodziców, opiekunów!

Szkolenie w dniu 27.10.2021 r. g. 17:00

Opis szkolenia na żywo

W trakcie szkolenia dowiesz się , jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny i narzędziom, które proponuje, oraz wiedzy na temat przyczyn niewłaściwych zachowań, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy przy jednoczesnej rezygnacji ze stosowania kar i nagród.

Korzyści ze szkolenia w NODN COS

Szkolenie  dostarczy Ci wiedzy nt  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz praktycznych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach.

Dowiesz się:

-dlaczego kary i nagrody nie działają,

– jak ich stosowanie wpływa na rozwój dzieci w dłuższej perspektywie,

-jakich narzędzi możemy używać „zamiast”, kar i nagród,

• Wychowawcy klas,
  • Pedagodzy szkolni,
  • Wszyscy nauczyciele pracujący z uczniem i młodzieżą,
  • rodzice, opiekunowie,
Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

Olga Pośpiech

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku szkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od ponad 4 lat