fbpx

Twórcze lekcje w szkole – gamifikacja

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045).a także dostęp do nagrania na okres 3 m-cy oraz materiałów.

Szkolenie wpisuje się w realizację:

 •  priorytetu MEN:Roztropne korzystanie w procesie kształcenia z narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia wykorzystujących technologie informacyjno – komunikacyjne.
 • zadania z zakresu nadzoru pedagogicznego dla kuratorów oświaty w zakresie kontroli, w szkołach podstawowych, ponadpodstawowych, wskazanych  w art. 2 pkt 7 ustawy – Prawo oświatowe

Data: 12.04. 2022 r. g.17:00

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

77,00 

Availability: Na stanie

2 – godziny dydaktyczne szkolenia na żywo  w  Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania.

„Twórcze lekcje w szkole – gamifikacja jako narzędzie do zwiększania aktywności  i zaangażowania uczniów”

Szkolenie na żywo dla nauczycieli!

Data: 21204. 2022 r. g.17:00

Uczestnicy szkolenia nauczą się , jak przygotować lekcję / zadanie/ projekt w formie zgrywalizowanej , aby zwiększyć zaangażowanie i aktywność ucznia.

Program szkolenia

 • Gamifikacja- co to takiego?
 • Jak zacząć swoją przygodę z grywalizacją?
 • Sprawdź to na sobie- wejdź do gry.
 • Zajrzyj do środka, czyli jakie narzędzia zostały wykorzystane w ćwiczeniu.
 • Zrób to sam- próba przygotowania własnego ćwiczenia składającego się z co najmniej 3 elementów.

Opis szkolenia

We współczesnej szkole niełatwo jest zaangażować uczniów i pozyskać ich  aktywność, dlatego trzeba wyjść naprzeciw ich  oczekiwaniom i wykorzystać naturalne środowisko , w którym często spędzają czas, aby pozyskać ich zainteresowanie. Sposobem na to jest wykorzystanie gamifikacji.

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS

 • Dowiesz się,  czym jest gamifikacja.
 • Poznasz narzędzia, dzięki którym można skonstruować lekcję/zadanie/projekt z wykorzystaniem gamifikacji.
 • Weźmiesz udział w zaprojektowanym ćwiczeniu.
 • Podejmiesz próbę zaprojektowania  lekcji i/lub  zadania z zastosowaniem gamifikacji.

Dla kogo jest to szkolenie

 • nauczycieli szkoły podstawowej i ponadpodstawowej

Po opłaceniu szkolenia, zaksięgowaniu wpłaty oraz zebrania się minimalnej grupy uczestników, otrzymasz link z dostępem do szkolenia.  Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Prowadząca:
Dorota Podorska
Dorota Podorska

Jestem trenerem, coachem, tutorem, doradcą zawodowym, dyplomowanym nauczycielem jęz. polskiego z 32-letnim stażem, wykładowcą i e-konsultantem w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie, trenerem: myślenia krytycznego, wspomagania w zakresie rozwijania kompetencji kluczowych, The Coaching Maps i treningu umiejętności społecznych, mentorem w kursach internetowych Ok zeszyt i Uczymy myślenia. Specjalizuje się m.in. w kompetencjach kluczowych, ocenianiu kształtującym, myśleniu krytycznym, nowoczesnych technologiach, pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, doradztwie zawodowym, Autorką kursów internetowych: Wykorzystanie narzędzi TOC na jęz. polskim, czyli jak ciekawie uczyć form wypowiedzi, zastosowanie The Coaching Maps w pracy nauczycieli różnych specjalności, Jak uczyć online? Współautorką publikacji: „Szkoła uczenia się”, Co sądzą uczniowie o zdalnym nauczaniu?

Shopping Cart
Przewiń do góry