Bezpłatne

31.05.2022 r.

20:00

Spotkanie jest przekazaniem gotowych pomysłów wykorzystania dostępnych gier aplikacji i TiK na zajęciach z dziećmi.

Opis szkolenia :

Dzięki szkoleniu uczestnik zyska wiedzę na temat umiejętnego wdrażania elementów technologii cyfrowej na zajęcia z najmłodszymi. Pozna gotowe rozwiązania aktywizujące, przykłady gier, aplikacji do wykorzystania na zajęciach- zgodne z podstawą programową. Wszystkie pomysły są gotowe do wykorzystania w codziennej pracy i nie wymagają złożonych umiejętności cyfrowych u nauczycieli.

Dla kogo szkolenie:

• nauczycieli klas I-III,
  • pedagogów,
  • zainteresowanych nauczycieli.
Po opłaceniu szkolenia i zaksięgowaniu wpłaty i w momencie zebrania się minimalnej grupy uczestników otrzymasz link z dostępem do szkolenia. Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.
Prowadząca:
Angelika Perdek-Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Korzyści szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS:

• Poznasz polecane gry, strony i aplikacje w pracy z najmłodszymi;
  • Nauczysz się wykorzystywać poznane narzędzia w codziennej pracy;
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie stosowania TIK na zajęciach
  • Znaczenie technologii cyfrowej na zajęciach;
  • Technologia, a aktywizacja dzieci- gotowe pomysły dla początkujących nauczycieli;
  • Gotowe przykłady gier, zabaw i zajęć z wykorzystaniem elementów TiK.
Jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, to już dziś możesz wykupić dostęp do szkolenia w pełnej wersji wraz z zaświadczeniem, w PROMOCYJNEJ CENIE!