Dziecko z dysleksją w szkole

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) zobacz wzór

Data: 21.10.2021 r. g.16.30-18.30

Po opłaceniu szkolenia i zaksięgowaniu wpłaty i w momencie zebrania się minimalnej grupy uczestników otrzymasz link z dostępem do szkolenia. Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

SKU: dziecko-z-dysleksja-w-szkole Kategoria: Tagi: , , , Kurs: Dziecko z dysleksją w szkole

Brak w magazynie

2 – godziny dydaktyczne szkolenia na żywo w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a dostępem do nagrania oraz materiałów.

„Dziecko z dysleksją w szkole”

Szkolenie na żywo dla nauczycieli!

Data: 21.10.2021 r. g.16.30-18.30

Szkolenie odpowiada na potrzeby nauczycieli, terapeutów, logopedów, psychologów pracujących z dziećmi z różnymi deficytami. Pomoże dobrze przygotować swój warsztat pracy

1. Definicja dysleksji.
  2. Diagnoza dysleksji.
  3. Symptomy ryzyka dysleksji.
  4. Formy, metody, techniki pracy z uczniem z dysleksją.
  5. Dostosowanie pracy z uczniem.
  6. Indywidualizacja pracy nauczyciela z uczniem z dysleksją.

Opis szkolenia Dziecko z dysleksją w szkole

Szkolenie przyczyni się do wzmocnienia nauczycieli, specjalistów w zakresie umiejętności pracy z dzieckiem z dysleksją.

Korzyści ze szkolenia w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS

• poznasz przyczyny dysleksji,
  • zaplanujesz zadania dotyczące diagnozowania dzieci,
  • wzmocnisz kompetencje w zakresie dostosowywania pracy z uczniem z dysleksją,
  • nabędziesz umiejętność opracowywania scenariuszy zajęć dla dzieic z dysleksją
  • otrzymasz przykład scenariusza zajęć

• Nauczycieli , pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów

Prowadząca:

Dorota Fornalska

ekspert do spraw awansu zawodowego, ekspert do spraw osób z niepełnosprawnością, prezes w Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” w Lublinie. Autorka i koordynator projektów na rzecz osób niepełnosprawnych, pomysłodawczyni oraz organizatorka terapii wyjazdowej w miejscu zamieszkania na terenach wiejskich woj. lubelskiego, organizatorka wypoczynku integracyjnego Na co dzień pracuje zawodowo jako logopeda, wicedyrektor w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie. Lider w kształceniu uczniów ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi. Szkoleniowiec w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej uczniów ,terapii dzieci z różnymi niepełnosprawnościami. Autorka licznych publikacji z zakresu edukacji dzieci i logopedii. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, z dziećmi w normie intelektualnej w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz dyslektykami. W swojej pracy kompetentna, profesjonalna w działaniach, zawsze życzliwa i otwarta na potrzeby innych, zwłaszcza tych którzy tej pomocy potrzebują.