Dokumentacja wychowawcy, nauczyciela

Dokumentacja wychowawcy, nauczyciela. Obowiązkowe wpisy i zadania – Zapisz się na 1-godzinne Szkolenie na online  dla nauczycieli! Nagranie szkolenie na żywo z dn. 19.05.2021r.

Korzyści dla uczestnika szkolenia online:

• Poznasz obowiązujące przepisy
  • Nauczysz się sprawnie konstruować niezbędną dokumentację wychowawcy
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie działań wspierających klasę
  • Otrzyma gotowe wzory dokumentów

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją szkoleń online.

SKU: dokumentacja-wychowawcy-nauczyciela-obowiazkowe-wpisy-i-zadania Kategoria: Tagi: , Kurs: Dokumentacja wychowawcy, nauczyciela

Szkolenie na online w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także materiałami dla nauczycieli. Uzyskasz dostęp do pobrania: wzór sprawozdania pracy wychowawcy, dokumentacja ucznia ze SPE (IPET, WOPFU), dostosowanie wymagań edukacyjnych, ocena efektywności PPP.

Nagranie szkolenie na żywo z dn. 19.05.2021r.

Dokumentacja wychowawcy, nauczyciela. Obowiązkowe wpisy i zadania

Program szkolenia:

• Obowiązki wychowawcy klasy,
  • Dokumentacja wychowawcy klasy,
  • Dokumentacja uczniów – w tym uczniów ze SPE,
  • Sprawozdania, analiza działań.

Opis szkolenia:

Szkolenie jest wsparciem dla wychowawców w zakresie prowadzenia dokumentacji mającej na celu podsumowanie roku szkolnego. Na szkoleniu zostaną przeanalizowane obowiązujące przepisy oraz wskazania w zakresie dokumentacji wychowawcy na koniec roku szkolnego. Na szkoleniu zostaną przeanalizowane obowiązujące przepisy oraz wskazania w zakresie dokumentacji wychowawcy na koniec roku szkolnego.

Korzyści dla uczestnika szkolenia online:

• Poznasz obowiązujące przepisy
  • Nauczysz się sprawnie konstruować niezbędną dokumentację wychowawcy
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie działań wspierających klasę
  • Otrzyma gotowe wzory dokumentów

Dla kogo jest to szkolenie:

• Wychowawców uczniów, w tym uczniów ze SPE,
  • Nauczycieli,

Prowadząca:

Angelika Perdek-ChabinowskaAngelika Perdek-Chabinowska
Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno–pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli.
Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.