Bajkoterapia w pracy z najmłodszymi

77,00 

Availability: Na stanie

SKU: bajkoterapia-w-pracy-z-najmlodszymi Kategoria: Kurs: Bajkoterapia
Szkolenie online dla nauczycieli w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest zaświadczeniem, a także dostępem do nagrania. 

 Szkolenie odbyło się  w dniu 15.04.2021r. 

Bajkoterapia pozwala nam wprowadzać dzieci w świat ,,ukrytej terapii” dzięki niej możemy niwelować lęk, stres lub też wywoływać pożądane zachowania. Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystywać metodą w codziennej pracy.

Dla kogo jest szkolenie: Nauczycieli przedszkola i klas I-III

Na szkoleniu:

 1. Poznasz rolę bajkoterapii
 2.  Nauczysz się planować i tworzyć zajęcia z metodą
 3. Wzmocnisz kompetencje w zakresie udzielania wsparcia terapeutycznego dzieciom
 4.  Otrzymasz inspiracje do prowadzenia zajęć.

Opis szkolenia:

Szkolenie pozwoli dowiedzieć się jak prawidłowo stymulować rozwój dziecka, pobudzać jego kreatywność i wykorzystywać ciekawe ćwiczenia z elementami bajkoterapii.

Program:

 1. Bajkoterapia- cele i efekty i jej rola
 2.  Rodzaje bajek terapeutycznych
 3. Zasady tworzenia bajek, wykorzystanie na zajęciach
 4. Bajkoterapia w praktyce- ćwiczenia.

Po szkoleniu otrzymasz:

 • certyfikat
 • dostęp do nagrania
 • praktyczną wiedzę do zastosowania podczas zajęć.

Prowadząca: 

Angelika Perdek-Chabinowska 

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

 

Shopping Cart
Scroll to Top