Asertywny nauczyciel – jak być stanowczym i uprzejmym

3-godzinne szkolenie dla nauczycieli online w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest certyfikatem, a także dostępem do nagrania.

BONUS: nagranie „Wprowadzenie. Czy dyscyplina może być pozytywna”

Szkolenie online( nagranie szkolenia na żywo, które odbyło się 27.04.2021r.

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją szkolenia online.

SKU: asertywny-nauczyciel-jak-byc-stanowczym-i-uprzejmym-w-tym-samym-czasie Kategoria: Tag: Kurs: Asertywny nauczyciel

Brak w magazynie

„Asertywny nauczyciel
jak być stanowczym i uprzejmym w tym samym czasie?”

Szkolenie online dla nauczycieli i pedagogów!

Szkolenie online ( nagranie szkolenia na żywo, które odbyło się 27.04.2021r.)

BONUS: nagranie „Wprowadzenie. Czy dyscyplina może być pozytywna”

Opis szkolenia online

„Jak być asertywnym nauczycielem – stanowczym i uprzejmym w tym samym czasie?  Pozytywna Dyscyplina dla nauczycieli szkolnych i przedszkolnych” – W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak dzięki podejściu Pozytywnej Dyscypliny, jej narzędziom i komunikatom, które proponuje, skutecznie zachęcać dzieci do współpracy, biorąc pod uwagę potrzeby dorosłych, dzieci i wymogi danej sytuacji.

Szkolenie na żywo dostarczy uczestnikom wiedzy nt.  Pozytywnej Dyscypliny – skutecznego, empatycznego, pełnego szacunku podejścia do nauczania, wychowania i rodzicielstwa oraz przykładowych narzędzi do pracy z dziećmi – w przedszkolach i szkołach. Uczestnicy dowiedzą się, jak zachęcać dzieci do współpracy przy pomocy asertywnych komunikatów.

Korzyści ze szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń

• Poznasz założenia  PD i jej fundamentalne narzędzie „Uprzejmy i stanowczy”,
  • Nauczysz się  jak budować skuteczne komunikaty, pełne empatii, zrozumienia i wsparcia, które będą jednocześnie wymagające, stanowcze i odnoszące do ustalonych zasad, czy umów
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie asertywnej postawy dorosłego – uprzejmej i stanowczej w tym samym czasie,

• Wychowawcy klas,
  • Pedagodzy szkolni,
  • Wszyscy nauczyciele pracujący z uczniem i młodzieżą,

Olga Pośpiech

Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku szkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od ponad 4 lat.

| Centrum Organizacji Szkoleń

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli COS. Towarzyszymy nauczycielom, pedagogom, dyrektorom szkół w rozwoju zawodowym. Szkolenia na żywo oraz online!

Dostawca kursu: Organization

Nazwa prowadzącego kurs: Centrum Organizacji Szkoleń

URL prowadzącego kurs: https://centrumorganizacjiszkolen.com/

Ocena redakcji:

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Asertywny nauczyciel – jak być stanowczym i uprzejmym”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.