Modyfikacja IPET i dostosowań edukacyjnych

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) zobacz wzór

Data: 30.11.2021 r. g.17:00

Po opłaceniu szkolenia i zaksięgowaniu wpłaty i w momencie zebrania się minimalnej grupy uczestników otrzymasz link z dostępem do szkolenia. Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting.

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

Serdecznie prosimy o wyrażenie opinii o szkoleniu, poprzez wypełnienie ankiety.

Szkolenie na żywo Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania i dodatkowymi materiałami, takimi jak:

• Aneks  do IPET,
  • Dostosowanie wymagań edukacyjnych dla uczniów,
  • Wzór IPET, niepełnosprawność w stopniu lekkim,
  • Arkusz dostosowań wymagań edukacyjnych,
  • IPET rozporządzenie,

Modyfikacja IPET i dostosowań edukacyjnych

Szkolenie za żywo!

Data szkolenia 30.11.2021 godzina 17:00

Opis szkolenia

Szkolenie to swoiste doskonalenie umiejętności nauczycieli w zakresie modyfikacji IPET oraz dostosowań edukacyjnych dla uczniów objętych pomocą psychologiczno-pedagogiczną.

1. Procedury i przepisy prawa związane z omawianą dokumentacją.
  2. Praktyczne zastosowanie przepisów.
  3.  Wskazówki, jak wspierać uczniów i rodziców oraz skutecznie współpracować w czasie epidemii.
Korzyści dla uczestnika
  1.  Poznasz procedury i przepisy prawa związane z omawianą dokumentacją.
  2. Przeanalizujesz swoją wiedzę i praktyczne zastosowanie przepisów.
  3. Otrzymasz gotowe wskazówki do pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • zainteresowany nauczycieli, wychowawców, pedagogów

Angelika Perdek – Chabinowska

Angelika Perdek Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Modyfikacja IPET i dostosowań edukacyjnych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.