Modyfikacja IPET i dostosowań edukacyjnych

Szkolenie wpisuje się w realizację:

•  priorytetu MEN: Podnoszenie jakości edukacji poprzez działania uwzględniające zróżnicowane potrzeby rozwojowe i edukacyjne wszystkich uczniów.
  • zadania z zakresu nadzoru pedagogicznego dla kuratorów oświaty w zakresie kontroli w: przedszkolach, szkołach podstawowych, ponadpodstawowych, placówkach oświatowo-wychowawczych, szkolnych schroniskach młodzieżowych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, wskazanych  w art. 2 pkt 7 ustawy – Prawo oświatowe.

Kliknij, aby  zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu.

Szkolenie online w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS  zakończone jest zaświadczeniem zgodnym z rozporządzeniem MEN, w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania na okres 3 m-cy i dodatkowymi materiałami, takimi jak:

• Aneks  do IPET,
  • Dostosowanie wymagań edukacyjnych dla uczniów,
  • Wzór IPET, niepełnosprawność w stopniu lekkim,
  • Arkusz dostosowań wymagań edukacyjnych,
  • IPET rozporządzenie,

Modyfikacja IPET i dostosowań edukacyjnych

Szkolenie online !

Nagranie szkolenia:  26.01.2022 r.

Opis szkolenia

Szkolenie to swoiste doskonalenie umiejętności nauczycieli w zakresie modyfikacji IPET oraz dostosowań edukacyjnych dla uczniów objętych pomocą psychologiczno-pedagogiczną.

1. Procedury i przepisy prawa związane z omawianą dokumentacją.
  2. Praktyczne zastosowanie przepisów.
  3.  Wskazówki, jak wspierać uczniów i rodziców oraz skutecznie współpracować w czasie epidemii.
Korzyści dla uczestnika w Akredytowanym Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli COS
  1.  Poznasz procedury i przepisy prawa związane z omawianą dokumentacją.
  2. Przeanalizujesz swoją wiedzę i praktyczne zastosowanie przepisów.
  3. Otrzymasz gotowe wskazówki do pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • zainteresowany nauczycieli, wychowawców, pedagogów,
  • wszystkich zainteresowanych,

Angelika Perdek – Chabinowska

Angelika Perdek Chabinowska

Jestem pedagogiem w szkole podstawowej, doradcą zawodowym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Posiadam bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Jestem nauczycielem przedmiotów zawodowych z zakresu administracji. Od lat prowadzę kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia dla rad pedagogicznych. Główne obszary działań to umiejętności miękkie i kluczowe, technik uczenia, nowoczesnych metod nauczania, kodowania, elementów TIK, pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz wsparcia placówek i nauczycieli. Jestem trenerem metod efektywnego uczenia się. Pomagam również uczniom w pracy nad stresem, autoprezentacją czy asertywnością. Regularny rozwój jest dla mnie bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkalam, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych, neurodydaktyki w edukacji. Dzięki temu mogę wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.