Nauczyciel dyplomowany

Szkolenie na online dla nauczycieli!
Nagranie szkolenia z dn. 19.08.2021 r.

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz zaświadczenie zgodne z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045) zobacz wzór, a także dostęp do nagrania oraz materiałów w PDF.

Kliknij, aby zapoznać się z instrukcją udziału w szkoleniu online..

2-godziny dydaktyczne szkolenia online w Centrum Organizacji Szkoleń zakończone jest zaświadczeniem zgodnym, z rozporządzeniem MEN w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z 2019 poz. 1045), a także dostępem do nagrania oraz materiałów w PDF

Awans zawodowy na stopień nauczyciela dyplomowanego – prawo i praktyka

Nagranie szkolenia z dn. 19.08.2021 r.

Praktyczne wskazówki jak rozpocząć i dokumentować staż na stopień nauczyciela dyplomowanego

Program szkolenia szkolenia Awans zawodowy na stopień nauczyciela dyplomowanego – prawo i praktyka

• Analiza aktów prawnych (rozporządzenie dotyczące awansu, ustawa Karta Nauczyciela) dotyczących zadań i wymagań na stopień nauczyciela dyplomowanego.
  • Jak rozpocząć i dokumentować staż na nauczyciela dyplomowanego?
  • Praktyczne przykłady dotyczące gromadzenia dokumentacji niezbędnej w czasie trwania stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego.

Opis szkolenia online:

Podczas szkolenia poruszone zostaną istotne problemy związane ze stażem na nauczyciela dyplomowanego, takie jak realizacja zadań i spełnienie wymagań określonych w rozporządzeniu MEN.

Pomoże to uczestnikom uporządkować wiedzę w tym temacie i wzmocnić swoje kompetencje zawodowe w temacie w awansu zawodowego.

Korzyści ze szkolenia w Centrum Organizacji Szkoleń :

• Poznasz akty prawne regulujące procedurę awansu zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego.
  • Nauczysz się przygotowywać plan rozwoju zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego.
  • Wzmocnisz kompetencje w zakresie przygotowywania dokumentacji stażowej.
  •  Otrzymasz praktyczny poradnik dotyczący awansu zawodowego na stopień nauczyciela dyplomowanego.

Dla kogo jest to szkolenie:

• nauczycieli mianowanych rozpoczynających staż na stopień nauczyciela dyplomowanego
Prowadząca:

Jolanta Barszcz-Skowronek

Jestem dyrektorką, trenerem w edukacji, coachem, ekspertką ds. awansu zawodowego. Pełniłam funkcje SORE w projekcie „Kompleksowe wspomaganie szkół i przedszkoli w powiecie kraśnickie”, w latach 2014/2015. Byłam doradcą dyrektorów w projekcie „Przywódctwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty”, w latach 2017/2018. Prowadzę zajęcia ze słuchaczami studiów podyplomowych dla nauczycieli w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Prowadzę zajęcia dla kadry kierowniczej szkół i placówek.